Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

YÖNETİM KURULU

Musa İlkay GÜLER

Genel Müdür

        28 Ocak 1980 yılında Çarşamba ilçesi Dikbıyık Beldesinde doğdu İlkokulu Dikbıyık ta Ortaokulu Çarşamba İmam Hatip Okulunda Lise eğitimini ise Samsun Merkez Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Mustafa Kemal Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Pazarlama Bölümü  ile Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümlerini bitirdi. Çeşitli firmalarda yönetici kadrolarında görev aldıktan sonra  bir gurup  arkadaşıyla eğitim üzerine kurduğu şirkette kurucu Müdür olarak görev aldı. Sırasıyla Berkay Yayınları Pazarlama Müdürü, Söz Eğitim A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi, Büyük Ankara Eğitim A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı, Ankara Reklam A.Ş. Kurucu Ortağı, Ankara Yayınevi Genel Koordinatörü  görevlerinde bulundu.

        Türkiye de eğitim ve dershane yönetimi üzerine çeşitli makaleleri yayınlandı Özel Öğretim Kurumları Yönetimi ve Ölçme Değerlendirme üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm merkezinde 2010-2014 yılları arasında görev aldı. 2014 yılında kurulan Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret Anonim Şirketine Genel Müdür olarak atandı. Evli ve 2 çocuk babası olup İntermediate seviyesinde İngilizce bilmektedir.

        Yönetim kurulu toplanarak şirket esas sözleşmesinin 12. Maddesine istinaden 3 yıl süre ile Musa İlkay GÜLER i Şirket Ünvanı ya da kaşesi altında Yönetim kurulu başkanı veya Yönetim kurulu başkan yardımcısının atacağı imzanın yananına atacağı imza ile müştereken (iki imza) şirketi temsil ve ilzama yetkili kılınmıştır.