Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

YÖNETİM KURULU

Musa İlkay GÜLER

Genel Müdür


                28 Ocak 1980 yılında Çarşamba ilçesi Dikbıyık Beldesinde doğdu İlkokulu Dikbıyık’ta Ortaokulu Çarşamba İmam Hatip Okulunda Lise eğitimini ise Samsun Merkez Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Yükseköğrenimini Mustafa Kemal Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Pazarlama Bölümü (2000) ile Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümlerini(2004) bitirdi.Çeşitli firmalarda yönetici kadrolarında görev aldıktan sonra 2002 yılında bir gurup      arkadaşıyla eğitim üzerine kurduğu şirkette kurucu Müdür olarak görev aldı. Sırasıyla Berkay yayınları Genel Yayın Yönetmeni, Söz Eğitim A.Ş Yönetim Kurulu üyesi, Büyük Ankara Eğitim A.Ş Genel Müdür Yardımcısı, Ankara Reklam A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı, Ankara Yayınevi Yönetim Kurulu Başkanı ve Key Ofset Basım Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlerde bulundu.

                Türkiye de eğitim ve dershane yönetimi üzerine çeşitli makaleleri yayınlandı Özel Öğretim Kurumları Yönetimi ve Ölçme Değerlendirme adlı bir kitabı bulunmaktadır. 

               Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm merkezinde 2010-2014 yılları arasında görev aldı. 2014 yılında kurulan Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret Anonim Şirketine Genel Müdür olarak atandı. Evli ve İntermediate seviyesinde İngilizce bilmektedir.

                09.09.2014 Tarihinde Yönetim kurulu toplanarak şirket esas sözleşmesinin12. Maddesine istinaden 3 yıl süre ile Musa İlkay GÜLER i Şirket Ünvanı ya da kaşesi altında Yönetim kurulu başkanı veya Yönetim kurulu başkan yardımcısının atacağı imzanın yananına atacağı imza ile müştereken (iki imza) şirketi temsil ve ilzama yetkili kılınmıştır.