Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

28 Tesis, 175 Milyon TL Yatırım

05.12.2016 08:02


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 28 Tesis, 175 Milyon TL Yatırım konulu DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasimi ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve ORKÖY kredi sertifikaları dağıtımı törenine katıldı.

28 Tesis, 175 Milyon TL Yatırım

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde düzenlenen törenlere Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ın yanı sıra Kosova Kamu Düzeni Bakanı Mahir Yağcılar, Samsun Valisi İbrahim Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Garnizon Komutanı J.Kd.Alb. Ünsal Ağaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, OMÜ Rektörü Prof.Dr. Sait Bilgiç, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Murat Acu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın konuşmasının ardından kürsüye gelen Samsun Valisi İbrahim Şahin, Kızılırmak Kuş Cenneti ne Kuş Parkı nın yapılmasının iyi olacağını söyledi. Şahin, Kuş Cenneti nde kuş parkının yapılmasını çok arzu ediyorum. Özellikle farklı saatlerde oraya gidenler kuş göremedikleri için şaşkınlık içerisinde olduğunu söylüyorlar. Buraya çok güzel bir kuş parkını kazandırırsanız, yavrularımız size teşekkür ederler dedi.

15 Temmuz gecesi FETÖ terör örgütünün Türkiye ye büyük bir bela yaşatmak istediğini belirten Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye genelinde bugün 201 bin fidan toprakla buluştu. Kredi ve Yurtlar Kurumu na kayıt yaptıracak her öğrenci adına bir fidan toprakla buluşacak. Bunu bir proje olarak bakanımız ile birlikte yaptık. Bugün Kızılırmak Deltası nda gezdiğimiz Kuş Cenneti ndeki farklı bir yapı ve potansiyeli tekrar hatırlamış olduk. Bazı yerlerde, bazı topluluklarda konuşulduğu zaman Kuş Cenneti nin Samsun a bir şey katmayacağı dile getiriliyor. Doğaya büyük bir doğa şaheseri olan bu bölgenin korunması ve Kuş Cenneti olarak devam etmesi noktasında çok yüksek sayıda misafir anlamında Samsun da gelecek olan turistler olacak. TSK nın şerefli üniformasının arkasına saklanan bu hainler ülkemizi karanlık içerisine sürüklemek ve oradan kendilerine göre şekillendireceklerdi. Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile milletimiz bu belayı püskürttü. O dönem içerisinde Samsun da yapılacak olan U18 Gençler Basketbol Şampiyonası olacaktı. Yoğun çalışmalarımız ve takibimiz sonucunda FIBA U18 Gençler Basketbol Şampiyonası nı tekrar Samsun da 16-22 Aralık arasında yapmaya karar verdi diye konuştu.

BAKAN KILIÇ: TÜRKİYE, KARALAMAK İSTEYENLERİN YOĞUN SALDIRISI ALTINDA

Türkiye nin karalamak isteyenlerin yoğun saldırısı altında olduğunu belirten Kılıç, Bunun içerisinde FETÖ terör örgütü var, PKK sı var, DEAŞ i, DHKP-C ye üye olanlar, onlarla hareket edenler ülkemizi karalamak için her yerde eylemlerini yapıyorlar. Maalesef Avrupa ve dünyadaki bizim dost, müttefik olarak gördüğümüz ülkelerdeki arkadaşlar tek bir kanaldan bilgi elde ederek, Türkiye yi eleştiriyorlar. Bu haksızlık, bu kabul edilemez bir durumdur. Bununla ilgili olarak Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın çok net bir duruşu oldu. Eğer Avrupa Birliği nin merkezi olan Brüksel de terör örgütü olarak kabul ettiğimiz PKK nın sizin Brüksel deki parlamentonun önünde herhangi bir şekilde bir çadır açmasına müsaade etmemeniz gerekiyor. İçeride sergi açmasına müsaade etmemeniz gerekiyor. Söze gelince çok söz söylüyorsunuz. Ama işe gelince, harekete geçmeye gelince hiç bir şey yapmıyorsunuz. Ama Türkiye ye eleştiri getirme noktasında birbirinizle yarışıyorsunuz. Bizim asla kabul etmeyeceğimiz bu iki yüzlülüktür. Avusturya da seçimler var. Ümit ederim ki, sağ ırkçı anlamındaki sözleriyle bilinen aday bu noktada başarılı olamaz. Çünkü İslamafobinin ve Türk düşmanlığının Avrupa da yeri yoktur. Avrupa Birliği'ndeki müzakere sürecinde farklı fikirlerindeki ve oy kullananlara şunları söylüyorum. Sizler Avrupa Parlamentosu nun milletvekilleriyseniz, AB içerisindeki sorunlarla da ilgilenmek durumundasınız. AB ülkelerinin birçoğunda seçim arifesinde karşılaştığı en çok yükselen ırkçılık ve yükselen İslamafobi ile karşılaşıyorlar. Irkçılık bir hastalıktır. Bununla mücadele etmek durumundasınız. Mücadele etmezseniz sorumluluğunuzu yerine getirmemiş olursunuz. Türkiye yi ötekileştirerek hiçbir yere ulaşamazsınız. Biz kendimizden eminiz. Bugün Ayfonkarahisar ın Sandıklı ilçesinde gençlik merkezimizin ihalesi bitti. Yer teslimi ile ilgili süreç başladı. Önümüzdeki süreçte 2.5 milyon TL lik yatırım ile Sandıklı ya gençlik merkezini kazandıracağız şeklinde konuştu.

BAKAN EROĞLU: ARTIK TÜRKİYE YE KİMSE DARBE YAPAMAZ

Artık kimsenin Türkiye ye darbe yapamayacağını ifade eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Ben size teşekkür için geldim. 15 Temmuz tarihimizdeki en alçak, en hain kanlı terör örgütünün darbe teşebbüsüydü. Hatta darbe teşebbüsü demek doğru değil, Türkiye yi parçalamak, bölme girişimi demek daha doğrudur. Ona karşı Samsun dimdik ayakta durdu. Demokrasi nöbetlerinde hudut boylarında nöbet tutuyormuş gibi nöbet tuttunuz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu planlanmış, ülkemizi bölmek isteyen girişime karşı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın gösterdiği cesaret, milletimizin, siyasi partilerimizin ve medyanın da gösterdiği dirayet karşısında bu darbe girişimi püskürtüldü. Kimse artık darbe yapmayı akıllarından geçirmeyecektir. Çünkü artık kahraman bir milletimiz var. Dünyadaki bütün muhatap bakanlardan cevap geliyor. Milletimiz ile gurur duyuyoruz. Bu Türk tarihine değil, dünya tarihine bir kahramanlığın destanı olarak tarihe geçtik. Milletimize ne kadar teşekkür etmek azdır. Bugün Türkiye de siyasi istikrar varsa Samsun un çok büyük rolü var. 1 Kasım seçimlerinde Samsun milli iradeye verdiği istikrara büyük destek verdi. Büyük destek yazdı ifadelerini kullandı.

Türkiye ye ve Samsun da yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Bakan Eroğlu, şunları söyledi:

Bugün gelirken müjdelerle geldik. 19 Aralık tarihinde Salıpazarı barajı ihale edilecek. Yaklaşık 125 milyon TL dir. Hayırlı olsun. Bunu hızlı yapacağız. Bunun müjdesini veriyoruz. Bizim kültürümüzde bir yere giderken eli boş gidilmez. Samsun da eli boş gelmek caiz mi? Afyon dan kaymaklı ekmek getirecek halimiz yoktu. Samsun her şeyin en güzeline layıktır. DSİ burada destan yazıyor. Samsun da 42 müjdenin 31 tanesini DSİ yapacak. Orman Genel Müdürlüğü 8, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü nün de 3 projesi var. Geçen geldiğimizde verdiğimiz 43 müjdenin 34 tanesi bitti. Bugün 28 açılış ve temel atma merasiminin müjdesi ile geldik. Bunların toplam bedeli 175 milyon TL dir. Sizler ne isterseniz yapacağız. Çünkü bizim sloganımız onlar konuşur AK Parti yapar. Biz az konuşur çok iş yaparız. Bütün dereleri ıslah edeceğiz. Hükümet olarak buraya çok büyük yatırımlar yaptık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bana Veysel hoca Samsun un bende yeri çok önemli, Samsunla gönül bağım var. Ne gerekiyorsa Samsun da yap dedi. Bizde geldik her şeyi yapıyoruz. Samsun da 25 tane meteoroloji gözlem istasyonu var. Samsun da 10 tane daha baraj yapacağız. 47 tane derenin ıslahını yapacağız. Samsun tabiat güzellikleri açısından muhteşem bir il. Ama saklı bir hazine. Bunu dünyaya açmamız gerekiyor. Doğa Koruma ve Milli Parklar, zengin turizmlerin geleceği bir master planı hazırladık. Bunun eylem planını da hazırladık. Biz üniversitede okurken 20-25 kişilik yataklarda yatıyoruz. Ama şimdi 5 yıldızlı oteller gibi yurtlar yapıldı. 550 bin öğrencimiz yurtlarda kalıyor. Onların her biri için fidan dikiyoruz. Şuana kadar 250 bin fidan diktik. Türkiye ye en fazla yatırımı Ulaştırma Bakanlığı yapmış, bizlerde ikinci sıradayız. Binali Yıldırım, Ulaştırma Bakanlığından ayrıldı biz seneye birinci oluruz. Samsun dan Artvin e kadar tabiat turizme odaklı DOKAP kapsamında 30 milyar 345 milyon TL harcama yapacağız. 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapacağız. Hükümetimiz gece gündüz çalışıyor. Doludizgin bir çalışma var. Bizim önümüzü önce darbe ile kesmeye çalıştılar. Ama şimdi ekonomik darbe yapmak istiyorlar. Ona karşı da 79 milyon vatandaş onlara da karşı bir darbe yapacaktır. Dolayısıyla yatırımlar çok hızlı artıyor. Bütün bakanlar şuanda Türkiye nin çeşitli illerinde. Yılbaşından bu yana 72 yer 150 den fazla açılış yaptık. 19 milyar TL harcadık. Biz hayalleri gerçekleştiriyoruz. Bizim yaptıklarımız onların rüyalarında bile göremeyecekleri şeylerdir. Türkiye büyük hedefleri gerçekleştirecektir. Birinci büyük hedef 2023 yılında Türkiye yi dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisine taşımaktır

BUGÜN AYAKTAYSAK CUMHURBAŞKANIN SAYESİNDEDİR

Darbe gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir kişi arasında geçen diyaloğu anlatan Bakan Eroğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

Marmaris teki o hainler otelden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ı almak istediklerinde birisi Cumhurbaşkanı na Cumhurbaşkanım sizi yan taraftan bir botla Yunan adasına götürelim deyince Cumhurbaşkanı çılgına dönmüş. Biz kefenimizi giyerek yola çıktı. Ben doğru milletime gidiyorum diyerek büyük bir kahramanlık örneği gösterdi. Bence bugün ayaktaysak onun kahramanlığına borçluyuz.

Konuşmaların ardından Bakan Eroğlu, temeli atılan tesislerin yüklenici firmalarından 31 Aralık 2018 tarihinde saat 16.59 da bitirme sözü aldı. Bitiremedikleri takdirde de Samsun da okul yaptırmalarını istedi. Ardından Samsun da 28 tesisin temelini atmak için butona bastılar. Bakanlar ilk olarak 19 Mayıs ilçesine görüntü ile bağlanarak 19 Mayıs barajı isale hattının temelini attılar. Ardından diğer tesislerin temelini attı.

Temel atma töreninin ardından salonun dışında biner adet badem, defne ve ıhlamur fidanları dağıtıldı.

Törenin ardından Bakanlar ve beraberindeki heyet basına kapalı olarak gerçekleştirilen koordinasyon toplantısına katıldı.
Tüm Haberler

07.12.2018 11:39 Zihni Şahin: Gelecek Tarımsal Kalkınmada! 07.12.2018 11:35 Başkan Zihni Şahinden 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajı 07.12.2018 11:31 Başkan Zihni Şahin den Plaka Müjdesi 07.12.2018 11:27 Samsunspor Taraftarı Büyükşehir de 07.12.2018 11:24 Başkan Zihni Şahin, Samsun Sakatlar Derneği nde 07.12.2018 11:22 Başkan Zihni Şahin den Engelliler Günü Mesajı 07.12.2018 11:18 Başkan Zihni Şahin den Önemli Mesajlar 27.11.2018 12:49 VİZYONUMUZ, SAMSUNLULAR İÇİN 27.11.2018 12:47 Başkan Zihni Şahin, Gıda Fuarında Tarım A.Ş.yi Anlattı 27.11.2018 12:45 Başkan Zihni Şahin, Bem-bir-sen de 27.11.2018 12:35 Başkan Zihni Şahin in Vefası 21.11.2018 10:26 Afrin de Gurur Tabloları 21.11.2018 10:24 Başkan Şahin Gülsan Esnafıyla Buluştu 21.11.2018 10:19 Başkan Şahin: Yatırım Artacak, İşsizlik Azalacak 21.11.2018 10:15 Başkan Şahin: Mobilyada Samsun Markasını Oluşturmalıyız 21.11.2018 10:11 Başkan Zihni Şahin den Samsunlulara Su İndirimi Müjdesi! 21.11.2018 10:09 Başkan Şahin Vezirköprü de Esnaflarla Buluştu 21.11.2018 10:08 TCG YILDIRIM ( F243 ) Samsun a Geliyor 21.11.2018 10:07 Başkan Şahin den Afrin e Türk Bayrağı ve Erdoğan Posteri 21.11.2018 10:06 Başkan Şahin: Seferberlik Halindeyiz 21.11.2018 10:05 Zihni Şahin Çarşamba da Sivil Toplum Kuruluşları ile Buluştu 21.11.2018 10:04 Başkan Şahin: Esnafımıza Çözüm Üretmek İçin Çalışıyoruz 21.11.2018 10:03 Başkan Şahin den Özel Halk Otobüsçülerine Müjde 21.11.2018 10:02 Büyükşehir Her Yerde 21.11.2018 10:00 Başkan Şahin: Kadın Toplumun Temel Taşıdır 09.11.2018 08:10 Başkan Şahin : Birlikte Başaracağız 09.11.2018 08:07 Başkan Şahin Doğancalı Kadınlarla Buluştu 07.11.2018 06:14 Başkan Şahin: Problemi Kökünden Çözeceğiz 07.11.2018 06:11 Başkan Şahin den Vezirköprü ye Müjde 07.11.2018 06:07 Başkan Şahin: 251 Milyon Tutarında 15 Proje Hayata Geçiyor 07.11.2018 06:04 Örnek Belediyeden Karayollarına Sıfır Atık brifingi 07.11.2018 06:01 Başkan Şahin: İşimiz Gücümüz Samsun 01.11.2018 11:53 Dolandırıcılara Dikkat! 01.11.2018 11:50 Samulaş ta Toplu Sözleşme Sevinci 30.10.2018 12:12 Bafra Lisesi Mezunları Bafrada Buluştu 30.10.2018 12:09 Büyükşehir den Cumhuriyet Coşkusu 30.10.2018 12:07 Tcg Fatih Fırkateyni, Samsun da 30.10.2018 11:26 Başkan Şahin: 17 İlçemizde Seferberlik Halinde Çalışıyoruz 30.10.2018 11:13 Başkan Şahin den 4 Büyük Projeye 152 Milyon Liralık Yatırım 30.10.2018 11:10 Başkan Şahin Samsun İçin Turizm Elçileri Ekibi Kuruyor 30.10.2018 11:08 Başkan Şahin: Bizler Çözüm İçin Bu Görevdeyiz 22.10.2018 10:36 Başkan Şahin: Vatandaşımızı Mağdur Etmeyeceğiz 22.10.2018 10:33 Başkan Şahin: Yaşar Doğu Bizim Gururumuz 22.10.2018 10:28 Başkan Şahinden Muhtarlara Müjde 22.10.2018 10:20 Başkan Şahin: Samsun İçin Seferberlik Halindeyiz 18.10.2018 08:38 Yeşilçam ın Şişko Nuri si Kent Müzesi nde Yaşatılacak 18.10.2018 08:36 Başkan Şahin: Biz İki Devlet Tek Milletiz 18.10.2018 08:33 Başkan Şahin den Yusuf Ziya YILMAZ a Raylı Sistem Teşekkürü 12.10.2018 07:32 Başkan Şahin Sıfır Atık Projesini Yakından Takip Ediyor 12.10.2018 07:30 Sahipsiz Sokak Hayvanlarına Ziyaret 12.10.2018 07:29 Başkan Şahin: Ağaç Katliamı Yok Buna Da İzin Vermem 12.10.2018 07:22 Başkan Şahin: Suya Otomatik Zam Olmayacak 08.10.2018 06:13 Başkan Şahin den İş İnsanlarına Yatırım Çağrısı 08.10.2018 06:10 Başkan Şahin: Üreterek Oyunlarını Alt Edeceğiz 08.10.2018 06:08 Büyükşehirden Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği 08.10.2018 06:07 Başkan Şahin, Lâdik ve Asarcık İlçelerini Ziyaret Etti 08.10.2018 06:04 Başkan Şahin den Kadem ve Tügva ya Ziyaret 08.10.2018 06:01 Başkan Şahin: Alın Terine Saygı Gösterip Gereğini Yaptık 08.10.2018 05:57 Un Sanayicileri Samsun Sektör Toplantısında Buluştu 08.10.2018 05:56 Başkan Şahin: Cumhurbaşkanımıza Çok Teşekkür Ediyoruz 25.09.2018 08:53 Başkan Şahin Konuklarını Ağırladı 25.09.2018 08:50 Başkan Şahin: Samsun Tarım A.ş Çiftiçimizin Yüzünü Güldürecek 25.09.2018 08:48 Başkan Şahin: Birlikte Samsun İçin Her Şeye Varız 25.09.2018 08:45 Başkan Şahin: Roman Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanındayız 25.09.2018 08:43 Başkan Şahin den Tramvay Yolcularına Aşure İkramı 25.09.2018 08:41 Kışla Mahallesine Doğalgaz Müjdesi 25.09.2018 08:35 Uluslararası İntermodal Lojistik Zirvesi 25.09.2018 08:30 Başkan Şahin: Raylı Sistemde 120 Milyonluk Yatırım Yaptık 25.09.2018 08:28 Başkan Şahin Gaziler Günü Törenine Katıldı 25.09.2018 08:24 Başkan Zihni Şahin: 4 Ayda 400 Kilometre Yol Yapt 18.09.2018 08:10 Başkan Şahin den İlk Ders Günü Öğrencilere Altın Öğütler 18.09.2018 08:06 Samsun da Eğitim Zili Çaldı 18.09.2018 08:04 Başkan Şahin: Bu Proje Ülkemiz İçin Çok Önemli 18.09.2018 08:01 Şükriye Şahin: Kadınlar Olarak Her Zaman Birlikte Hareket Etmeliyiz 18.09.2018 07:59 Başkan Şahin: Biz Hazırız Hedefimiz Samsun 2023 18.09.2018 07:57 Başkan Şahin den Öğrenci ve Öğretmenlere İlk Gün Sürprizi 14.09.2018 07:21 Kalkınma Daire Başkanlığı Kuruluyor 14.09.2018 07:16 Yeni Cezaevi Güzergâhında Ekspres Hizmeti Başlıyor 14.09.2018 07:14 Başkan Şahin den Öğrenci ve Öğretmenlere İlk Gün Sürprizi 14.09.2018 07:11 Başkan Zihni Şahin den Tarım A.ş Müjdesi 14.09.2018 07:07 Başkan Şahin: İstihdam Sorununu Çözeceğiz 10.09.2018 11:39 Zihni Şahin:Samsun 2023 de Daha Güzel Olacak 10.09.2018 11:35 Başkan Şahin: Samsun Bir Sağlık Kenti 10.09.2018 11:30 Başkan Zihni Şahin: Hedefimiz 100.yılda 100 Yatırımcı 10.09.2018 11:26 Zihni Şahin: Birlik ve Beraberliğimiz ile Örnek Bir Şehiriz 04.09.2018 10:09 Kangren Olmuş Yaraya Neşteri Vuracağız 04.09.2018 10:04 Başkan Şahin: Yüksek Hızlı Tren Ankara ile Bağlarımızı Güçlendirecek 04.09.2018 09:59 Başkan Şahin: Çocuklar Gülerse Şehir Güler 04.09.2018 09:57 Başkan Şahin: Mevzuatlar Kapsamında Üzerimize Düşeni Yaparız 04.09.2018 09:55 Büyükşehir den Aldığı Destekte Çilek Üreticisi Oldu 04.09.2018 09:52 Büyükşehir Belediyesi nden Samsunlulara Türk Bayrağı Hediyesi 27.08.2018 07:08 Başkan Zihni Şahin: Denize Girmek Acımız Yasımız Olmasın 27.08.2018 07:03 Başkan Şahin : Bayramlaşmanın Mutluluğunu Yaşadık 27.08.2018 07:00 Şahin: Spor Aşkını Yaşatmaya Devam Edeceğiz 27.08.2018 06:57 Büyükşehir de Kurban Bayramı Bayramlaşması 27.08.2018 06:46 Karadeniz Bisiklet Turu 27 Eylül de Başlıyor 27.08.2018 06:43 Osmanlı Mirası Tarihi Medresenin Restorasyonu Sürüyor 27.08.2018 06:40 Büyükşehir Destekli Domates Fideleri Çiftçinin Yüzünü Güldürüyor 08.08.2018 12:20 Başkan Şahin: Beton Yolda Atağa Geçtik 08.08.2018 12:17 Bakan Zihni Şahin: Şahinkaya Kanyonu Dünya Harikası 08.08.2018 12:15 Başkan Zihni Şahin: Samsun Güzellikler Şehridir 01.08.2018 14:01 Samsun Falcon Fest 2. kez gerçekleşiyor 27.07.2018 06:41 Plaj Voleybolu Dünya Turu Samsun da Başladı 27.07.2018 06:38 Başkan Şahin: Biz Birlikte Güçlüyüz 27.07.2018 06:37 Başkan Şahin Küçük Misafirlerini Ağırladı 27.07.2018 06:34 Başkan Şahin: Sendikalar Büyük Aşama Kaydetti 27.07.2018 06:30 Bizim Babamız Yok. Babam Olsa Ancak Bu Kadar İlgilenirdi 27.07.2018 06:26 Başkan Şahin: Nerede Bir Sorun Varsa Oraya Neşter Vuracağız 20.07.2018 07:52 Başkan Şahin: Trafik ve Otopark Konusunu Kesinlikle Çözeceğiz 20.07.2018 07:25 Kırkpınar İkincisi Şaban YILMAZ dan Başkan Şahin e Ziyaret 20.07.2018 07:23 Kuş Cenneti Araç Trafiğine Kapatıldı 20.07.2018 07:20 15 Temmuz da Şehitler Anıldı 20.07.2018 07:19 Başkan Şahin: Samsunspor Sevdamızdır 13.07.2018 13:23 Başkan Şahin: Spora ve Sporcuya Her Zaman Destekçiyiz 13.07.2018 13:15 Başkan Şahin: Toprağa Alın Teri Döken Karşılığını Almalı 13.07.2018 13:11 Başkan Şahin: Hizmet Seferberliği Artarak Devam Edecek 13.07.2018 11:21 Başkan Şahin: Esnaflar Kentin En Önemli Değerleridir 13.07.2018 11:18 Başkan Şahin Tarihi Anlara Şahitlik Etti 10.07.2018 10:02 Başkan Şahin : Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun 10.07.2018 09:13 Bilgi ve Kültür Evleri nden Yılsonu Sergisi 10.07.2018 09:12 Başkan Şahin: Felsefemiz 7/25 Çalışmak 03.07.2018 07:11 Hollandalı İtfaiyeciler Samsun da 03.07.2018 07:09 Başkan Şahin: Spor Gençliğimiz İçin Çok Önemli 03.07.2018 07:06 Başkan Şahin: Samsun a Yapılan Her Yatırımın Destekçisiyiz 03.07.2018 07:03 Başkan Şahin Çiftlik Caddesi Esnafı İle Bir Araya Geldi 03.07.2018 06:59 Bu Tesis Türkiye de Tek 03.07.2018 06:56 Başkan Şahin: Çok Güzel Bir Çalışma 03.07.2018 06:54 Kızılırmak Deltası Bahreyn de Tanıtıldı 28.06.2018 12:13 Büyükşehir Belediyesi Estonya da Türkiye Bahçesi Kurdu 28.06.2018 12:00 Başkan Şahin: Onlar Şehrimizi Güzelleştiriyorlar 28.06.2018 11:58 Başkan Şahin den İşçilere Sürpriz Ziyaret 28.06.2018 11:55 Başkan Şahin: Bu Tesis Samsun Tarihine Geçecek 25.06.2018 07:22 Başkan Şahin Oyunu Torunuyla Beraber Kullandı 25.06.2018 07:19 Başkan Şahin: ABD nin DE Batının Da Oyunları Bitmez 25.06.2018 07:16 Başkan Şahin: Yangının Sebebi Araştırılıyor 25.06.2018 07:13 Başkan Şahin: Büyük Türkiye İçin Destek Olun 25.06.2018 07:11 Başkan Şahin Kavak İlçesini Ziyaret Etti 25.06.2018 07:05 Başkan Şahin : Kulübümüzün Arkasında Olacağız 25.06.2018 06:59 Onlarda Can Taşıyor 25.06.2018 06:55 Başkan Şahin : Hep Beraber Ortak Akılla Bu İşi Çözeceğiz 25.06.2018 06:52 Kuş Yuvaları Yıkımı Durdurdu 25.06.2018 06:47 Savaş Gemisi Müze Oluyor 25.06.2018 06:46 Medikal Cerrahi Aletler Müzesi nde Sona Yaklaşılıyor 25.06.2018 06:43 Başkan Şahin: 24 Haziran da İkinci Bayramı Yaşayacağız 18.06.2018 09:02 Başkan Şahin : Biz Bu Oyunları Bozarız 18.06.2018 08:59 Başkan Şahin: Güçlü Türkiye İçin İstikrar Lazım 18.06.2018 08:56 KUŞ CENNETİ, UNESCO NUN PARİS DEKİ MERKEZİNDE TANITILDI 18.06.2018 08:54 Başkan Şahin: Memleket Şehitlerimiz Sayesinde Ayakta Duruyor 18.06.2018 08:52 Başkan Şahin: 25 Haziran da Daha Güçlü Bir Türkiye ye Uyanalım 18.06.2018 08:48 Başkan Şahin: Bu Ülke Kolay Kazanılmadı 11.06.2018 08:16 Liseli Öğrencilerden Anlamlı Proje 11.06.2018 08:13 Başkan Şahin den Samsun Basınına İftar 11.06.2018 08:11 Başkan Şahin: Yollarla Gönülleri Birbirine Bağlıyoruz 11.06.2018 08:08 Başkan Şahin : Esnafımızın Daima Yanında Olacağız 11.06.2018 08:03 Ayrıştırma Konteynırı Makam Katına Konuldu 11.06.2018 07:59 Çocuklar Suçtan Uzaklaşıyor, Anneler Para Kazanıyor 05.06.2018 13:40 Başkan Şahin: O Güzel Denize Artık Kanalizasyon Akmayacak 05.06.2018 13:37 Başkan Şahin : Gurbetteki Hemşerilerimiz Bizin İçin Güç Kaynağı 05.06.2018 13:35 Başkan Şahin: Allah Güvenlik Güçlerimize Kuvvet Versin 05.06.2018 13:32 Başkan Şahin Öğrencilerimiz Artık Gecikmeyecek