Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

ETKİNLİKLER

Sokak Müzisyenleri Etkinliğimiz...

13.06.2016 10:42


     Yaklaşık 8 farklı grup yaz boyunca Adnan Menderes Bulvarı üzerinde  sokak müziği yapılmış ve vatandaşlar tarafından bu çok olumlu karşılanmıştır. 

Amaç insanları eğlendirerek Adnan Menderes Bulvarı na farklı bir hava katmaktır…..
Samsun Büyükşehir Belediyesi 4. Dragon Bot Yarışları

01.06.2016 13:04


  


Kurupelit Yat Limanı'nda yapılan Samsun Büyükşehir Belediyesi 4. Dragon Bot Yarışları ' nda FUN SPORT İKİNCİLİĞİ ödülü...

Spor Yapan İnsan Sağlıklı İnsandır

06.05.2016 14:29


2016 Yılı içinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. tarafından Deniz Kızı Kafe yanında yer alan spor alanında vatandaşlara ücretsiz olarak aerobik, fitness ve step hizmeti sunulmuş olup olumsuz hava şartlarından dolayı Spor Etkinliği sonlandırılmıştır.Emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz....


1. Ulusal Kent Estetiği Sempozyumu

16.03.2016 12:23


Sempozyum Konuları; kent estetiği,kamusal sanat,kent ve halk sağlığı,kent ve görsel kültür,kent estetiği ve turizm,kent estetiği ve yapılaşma,kent trendleri ve markalaşma,kent estetiği ve rant yönetimi,çevre sorunları ve atık yönetimi,anıtlar, parklar ve sanat merkezleri,kentlilik kültürü ve estetik konformizm,kentsel dönüşüm ve yeni kent ekolojileri,taşınmaz kültür varlıkları ve mimari restorasyon

MİNİK DOSTLARIMIZ ÜŞÜMESİN

08.02.2016 10:07


Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş sorumluluk bölgesi olan Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki 71 bin 683 dekarlık alanda sokakta yaşayan barınak ve yiyecek bulamayan hayvanların imdadına yetişti.

HAYVAN DOSTLARIMIZ ÜŞÜMESİN

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. ve Samsun Atakum Rotaract Kulübü nün ortaklaşa düzenlediği Minik Dostlarımız Üşümesin kampanyası ile sokakta yaşayan hayvanların soğuk kış günlerinde yiyecek ve barınacak alan bulmaları sağlandı. Adnan Menderes Bulvarının çeşitli noktalarına yerleştirilen geri dönüşüm malzemeleri ile hazırlanan kulübelerin yanında hayvanlar için yiyecekler de bırakıldı.

MASRAFSIZ OLARAK HAYVANLARA KULÜBE YAPABİLİRSİNİZ

Kulübelerin evlerde bulunan geri dönüşüm malzemeleri ile maliyetsiz olarak hazırlanabileceğini belirten Samsun Atakum Rotaract Kulübü Başkanı Denef Artut, Adnan Menderes Bulvarı üzerine yerleştirdiğimiz bu kulübeleri vatandaşlarımızda evlerinde yaparak çeşitli yerlere koyabilir. Sokakta yaşayan hayvanların soğuk kış günlerinde yiyecek ve barınma imkanına ulaşmasına vesile olabilir. Bu çalışmamızın ardından hayvanseverlerin aynı uygulamayı yapacağına inanıyoruz. Projemizin her aşamasında bizleri destekleyen Samsun Kültür Turizm A.Ş ye teşekkür ederiz diye konuştu.

WHATSAPP HATTI İLE İLETİŞİM

Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yaşanan tüm aksaklıkların, görüş ve önerilerin Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş.ye bildirilebileceğini duyuran Genel Müdür Musa İlkay Güler ise Çalışmalarımızla hayvanların bu soğuk havalarda aç kalmasının önüne geçmeye çalışıyoruz. Hava şartlarının güçleştiği dönemlerde gerçekleştirilen özverili çalışma kış ayları boyunca devam ettirilecek. Kışın hayvanların aç kalmaması için vatandaşlarımızı da duyarlı olmaya davet ediyoruz. Ayrıca vatandaşlarımız Adnan Menderes Bulvarı üzerinde gördükleri tüm aksaklık, görüş ve önerilerini fotoğraf ve adresleri ile 0539 226 17 32 numaralı whatsapp hattı aracılığıyla şirketimize ileterek Adnan Menderes Bulvarının daha da güzelleşmesi konusunda etkin bir rol üstlenebilirler dedi.