Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

ETKİNLİKLER

Sokak Müzisyenleri Coşturdu...

24.05.2017 06:34


         Adnan Menderes Bulvarı sokak müziğiyle yeniden coştu...Adnan Menderes Bulvarı nda yürüyüş yapanlar müzik eşliğinde halaylar çekip şarkılar söyleyerek eğlendiler...

HESTOUREX Dünya Sağlık ve Spor Turizmi Fuarı'nda yerimizi aldık...

13.04.2017 15:33


Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. olarak Samsun u tanıtan hediyelik ürünlerimizle Antalya'da düzenlenen HESTOUREX Dünya Sağlık ve Spor Turizmi Fuarı'nda yerimizi aldık...

 

  


Büyükşehir Standı Büyük İlgi Gördü

27.03.2017 09:43


Samsun Büyükşehir Belediyesi nin Antalya 7. Şehircilik ve Teknoloji Fuarı nda açtığı stant büyük ilgi gördü.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen mega projelerin ve çalışmaların sergilenip tanıtıldığı Samsun standını ziyaret ederek Samsun ve projeleri hakkında bilgi alan çok sayıda ziyaretçi beğenisini dile getirirken, şehir hakkında da bilgi sahibi olma şansını yakaladı.

Fuarda bizde Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. olarak Samsuna özgü hediyelik eşyalarımızla standımızı kurduk.Samsun u Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş ile Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürü Ahmet Ayan temsil etti.

3 gün açık kalacak fuarda, belediyeler ürettiği ürünlerini hem sergileyecek, hem de yurt dışına pazarlama imkânı bulacak.

  Büyükşehir den Sokak Hayvanlarına Kış Şefkati

10.01.2017 12:14


                                              

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş sorumluluk bölgesi olan Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki 689 dekarlık alanda sokakta yaşayan barınak ve yiyecek bulamayan hayvanların imdadına yetişti.

Yurt genelinde etkili olan yoğun kar yağışı ve soğuk hava insanlar kadar sokak hayvanlarını da olumsuz etkiledi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. tarafından  Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki  park ve  bahçelere kedi, köpek ve kuşların  soğuk kış günlerinden  korunabilmelerini sağlayacak  kulübeler yerleştirildi. Böylece sokakta yaşayan hayvanların yiyecek ve barınacak alan bulmaları sağlandı.

MASRAFSIZ KULÜBE YAPARAK BİR CAN DA SİZ KURTARABİLİRSİNİZ

Yapılan uygulama ile ilgili bilgi veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm A.Ş. Genel Müdürü Musa İlkay Güler, Adnan Menderes Bulvarı üzerine yerleştirilen bu kulübeleri vatandaşlarında kendi imkanları ile evlerinde yaparak çeşitli yerlere koyabileceğini belirterek,  Böylece sokakta yaşayan hayvanlara yiyecek ve barınma imkanı sağlayarak bir can da siz kurtarabilirsiniz. Bu çalışmamızın ardından hayvanseverlerin aynı uygulamayı yapacağına inanıyoruz. Dedi.

WHATSAPP HATTI İLE İLETİŞİM

Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yaşanan tüm aksaklıkların, görüş ve önerilerin Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. ye bildirilebileceğini ifade eden Güler; Çalışmalarımızla hayvanların bu soğuk havalarda yiyecek ve barınak bulmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hava şartlarının güçleştiği dönemlerde gerçekleştirilen çalışmalarımız kış ayları boyunca devam ettirilecek. Kışın hayvanların aç kalmaması için vatandaşlarımızı da duyarlı olmaya davet ediyoruz. Ayrıca vatandaşlarımız Adnan Menderes Bulvarı üzerinde gördükleri tüm aksaklık, görüş ve önerilerini fotoğraf ve adresleri ile 0539 226 17 32 numaralı whatsapp hattı aracılığıyla şirketimize ileterek Adnan Menderes Bulvarının daha da güzelleşmesi konusunda etkin bir rol üstlenebilirler diye konuştu.


9.Samsun Tanıtım Günleri

30.12.2016 10:14


15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Anma Programı...
9.Samsun Tanıtım Günleri etkinliğine 18-24 Ekim tarihlerinde İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı nda Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. olarak katkıda bulunduk...