Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

ETKİNLİKLER

Atakum Sahilinde Birlikte Spor Etkinliği

07.02.2018 11:42


Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. tarafından Deniz Kızı Kafe yanında yer alan spor alanında vatandaşlara ücretsiz olarak aerobik, fitness ve step hizmeti sunuldu.Birlikte Spor adı altında düzenlenen etkinlik 22 Mayıs Pazartesi  gününden  itibaren başladı. Yaz boyu  sürecek olan etkinlikler Pazartesi , Salı, Çarşamba, Perşembe ve  Cuma günleri saat 18:30 ile 19:30 arasında gerçekleşti.Spor Yapan İnsan Sağlıklıdır sloganıyla Samsun halkını spor yapmaya davet eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm A.Ş. Genel Müdürü Musa İlkay Güler, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz ın spor konusundaki hassasiyeti neticesinde Deniz Kızı Kafe yanında bulunan spor alanında ücretsiz olarak spor aktiviteleri düzenliyoruz. Etkinliklerimiz kapsamında vatandaşlarımıza ücretsiz olarak aerobik, fitness ve step yapma imkanı sağladık. Yaz boyu devam edecek olan etkinliklerimize tüm halkımızın katılmasını umut ediyoruz. dedi .    

                                           


Sivil Savunma Eğitim

07.02.2018 11:39Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. personeline sivil savunma uzmanları ve itfaiye eğitmeni tarafından uygulamalı hizmet içi eğitim semineri verildi.

Sahillerimizi Mavi Bayrak Standartlarına Getirme Çalışmaları

07.02.2018 11:36Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür TurizmTicaret A.Ş.nin Genel Müdürü  Musa İlkay Güler ve şirketin  Sahil Temizlik Ekibi ve Bakım Onarım Ekibi çalışanlarının gayretleri ile Adnan Menderes Bulvarında bulunan 18 km lik sahil bandının  her metre karesi  için temizlik çalışmaları itinayla yürütüldü. Bu 18 km lik sahil bandının  hiçbir yerinden evsel atıkların denize ulaşmasına müsaade etmeyerek Atakum  Adnan Menderes Bulvarı nda bulunan İnci, Güzelyalı, Körfez ve OMTEL, Plajlarının temizlik ve bakımı titizlikle yapılmaktadır. Bu bakım ve temizlik işleri 24 saat esasıyla devam etmektedir. 


Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi 7-10 Aralık 2017

14.12.2017 08:29


Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar 'ında Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. olarak Samsun'u tanıtmaktan onur duyduk...


Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. Samsun Migros Çalışanları ile Birlikte Çevre Bizim, Sahil Bizim Dedi Sahil Şeridini Temizledi

27.09.2017 12:41Samsun Kültür Turizm Ticaret A.Ş. katkılarıyla çevre temizliği bilincini geliştirmek adına önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Migros, Samsun sahil şeridini çalışanlarının gönüllü katılımıyla temizledi. Düzenlenen etkinlikte Çevre Bizim, Sahil Bizim söylemiyle yola çıkan Migros Samsun mağaza çalışanları sahil şeridi boyunca atık toplayarak herkesi çevre konusunda duyarlı olmaya davet etti. Toplumla paylaştığı kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde çevreye duyarlılık ilkesini olmazsa olmaz unsur olarak belirleyen Migros Grubu, gelecek nesillere daha sağlıklı ve yaşayabilecekleri bir çevre bırakmak adına zaman ve kaynak aktarmaya devam ediyor.

Bugüne kadar mağazalarında bulunan geri dönüşüm kiosklarında kağıt, cam, plastik, metal gibi ambalaj atıkları ve pilin dönüşmesine destek veren ve atıklarıyla enerji üretimine katkı sağlayan Migros Grubu, bu defa geri dönüşüme Samsun mağazası çalışanlarıyla birlikte destek verdi. Migros un Samsun mağazası çalışanları çevre duyarlılığına dikkat çekmek için Samsun sahilinde düzenlenen etkinlikle sahil şeridi boyunca geri dönüşümde değerlendirilebilecek şekilde kağıt, cam ve plastik olmak üzere ayrı ayrı atık topladı.

Migros çalışanları; sahilde piknik yapan, dinlenen kişilere etkinlik kapsamında çöplerini geri dönüşümlü çöp poşetlere atmaları çağrısında bulunarak Samsun Kültür Turizm Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Musa İlkay GÜLER e katkılarından dolayı teşekkür  etti.

Migros aynı gün Dünya Süt Günü olması nedeniyle de etkinliğin bitiş noktasında çocuklara süt hediye etti.