Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

ETKİNLİKLER

Ayvacık İskele Kafe & Resturant Açıldı

07.02.2018 11:44


Samsun un Saklı Cenneti olarak bilinen Ayvacık ilçesine Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm A.Ş. tarafından işletilen  Ayvacık İskele Kafe Restoran hizmet vermeye başladı.Samsuna 60 km. mesafede olan ve eşsiz doğasıyla dikkat çeken Ayvacık ilçesi, Büyükşehir Belediyesi İskele Kafe Restoran tesisleri ile Samsun ve Ayvacık halkının hizmetine açıldı. Ayvacık ilçesine gelen yerli ve yabancı turistlerin şimdiden uğrak mekanı olan tesis, restoran konsepti ve diğer sosyal etkinlikleri ile de dikkat çekiyor.Tost, hamburger, cips kafe menüsü olarak yiyeceklere eklenirken, restoran menümüz ise tamamen profesyonel. Kahvaltı ve serpme kahvaltı çeşitlerini bir yana koyalım, pide çeşitlerinin tamamı, güveç köfte, ızgara köfte, çoban kavurma, tavuk ızgara, tavuk sote, kebap çeşitleri Adana ve Urfa kebapları, Ali Nazik kebabı, Beyti, Bonfile, biftek ve et çeşitleri, Güveçte balık, tatlılarda ise, fırın sütlaç, tremisu, künefe, mozaik pasta ve diğer aperatif pasta çeşitleri, çoban, kaşık, mevsim  gibi salata çeşitleri ve içecek çeşitleriyle hizmete girmiştir.
Atakum Sahilinde Birlikte Spor Etkinliği

07.02.2018 11:42


Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. tarafından Deniz Kızı Kafe yanında yer alan spor alanında vatandaşlara ücretsiz olarak aerobik, fitness ve step hizmeti sunuldu.Birlikte Spor adı altında düzenlenen etkinlik 22 Mayıs Pazartesi  gününden  itibaren başladı. Yaz boyu  sürecek olan etkinlikler Pazartesi , Salı, Çarşamba, Perşembe ve  Cuma günleri saat 18:30 ile 19:30 arasında gerçekleşti.Spor Yapan İnsan Sağlıklıdır sloganıyla Samsun halkını spor yapmaya davet eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm A.Ş. Genel Müdürü Musa İlkay Güler, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz ın spor konusundaki hassasiyeti neticesinde Deniz Kızı Kafe yanında bulunan spor alanında ücretsiz olarak spor aktiviteleri düzenliyoruz. Etkinliklerimiz kapsamında vatandaşlarımıza ücretsiz olarak aerobik, fitness ve step yapma imkanı sağladık. Yaz boyu devam edecek olan etkinliklerimize tüm halkımızın katılmasını umut ediyoruz. dedi .    

                                           


Sivil Savunma Eğitim

07.02.2018 11:39Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. personeline sivil savunma uzmanları ve itfaiye eğitmeni tarafından uygulamalı hizmet içi eğitim semineri verildi.

Sahillerimizi Mavi Bayrak Standartlarına Getirme Çalışmaları

07.02.2018 11:36Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür TurizmTicaret A.Ş.nin Genel Müdürü  Musa İlkay Güler ve şirketin  Sahil Temizlik Ekibi ve Bakım Onarım Ekibi çalışanlarının gayretleri ile Adnan Menderes Bulvarında bulunan 18 km lik sahil bandının  her metre karesi  için temizlik çalışmaları itinayla yürütüldü. Bu 18 km lik sahil bandının  hiçbir yerinden evsel atıkların denize ulaşmasına müsaade etmeyerek Atakum  Adnan Menderes Bulvarı nda bulunan İnci, Güzelyalı, Körfez ve OMTEL, Plajlarının temizlik ve bakımı titizlikle yapılmaktadır. Bu bakım ve temizlik işleri 24 saat esasıyla devam etmektedir. 


Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi 7-10 Aralık 2017

14.12.2017 08:29


Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar 'ında Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. olarak Samsun'u tanıtmaktan onur duyduk...