Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

ETKİNLİKLER

Yakakent Balık Restoran Hizmete Girdi

07.02.2018 12:03


Bu yaz sonu hizmete açılan Samsun Büyükşehir Belediyesi ne bağlı Kültür Turizm A.Ş. tarafından işletilen Yakakent Balık Restoran ve Kafeterya, en taze balık çeşitleriyle halkımızı vatandaşların uğrak mekanı oldu. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan yaz kış hizmete açık olan restoranımızda her gün taze balık çeşitleri, salata ve tatlı çeşitlerimiz bunmaktadır. Tüm ikramlarımız burada kendi imalatımızdır. Sıcak helvamız gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tadına bakılıyor. Tesisimiz denize sıfır konumda, hem deniz hem liman manzaralıdır. 


Kültür Kafe Açıldı

07.02.2018 12:01


Samsun Büyükşehir Belediyesi bağlı Kültür Turizm A.Ş. tarafından işletilen Kültü Kafe hizmete açıldı.Kültür Kafe de poğaça, börek, pasta, kurabiye, simit çeşitleri, içecek çeşitleri,  tabldot yemek çeşitleri, tost çeşitleriyle hizmet vermektedir.


Kızılırmak Deltası Kıl Çadırı

07.02.2018 11:59


Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılıp işletmeciliği şirketimiz tarafından yapılan Ayvacık Baraj Gölü kenarında doğa ile iç içe eşsiz bir ortamda bulunan Kıl Çadırı mevsimsel olarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.


Ayvacık Kıl Çadırı

07.02.2018 11:48Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılıp işletmeciliği şirketimiz tarafından yapılan Ayvacık Baraj Gölü kenarında doğa ile iç içe eşsiz bir ortamda bulunan Kıl Çadırı mevsimsel olarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Ayvacık İskele Kafe & Resturant Açıldı

07.02.2018 11:44


Samsun un Saklı Cenneti olarak bilinen Ayvacık ilçesine Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm A.Ş. tarafından işletilen  Ayvacık İskele Kafe Restoran hizmet vermeye başladı.Samsuna 60 km. mesafede olan ve eşsiz doğasıyla dikkat çeken Ayvacık ilçesi, Büyükşehir Belediyesi İskele Kafe Restoran tesisleri ile Samsun ve Ayvacık halkının hizmetine açıldı. Ayvacık ilçesine gelen yerli ve yabancı turistlerin şimdiden uğrak mekanı olan tesis, restoran konsepti ve diğer sosyal etkinlikleri ile de dikkat çekiyor.Tost, hamburger, cips kafe menüsü olarak yiyeceklere eklenirken, restoran menümüz ise tamamen profesyonel. Kahvaltı ve serpme kahvaltı çeşitlerini bir yana koyalım, pide çeşitlerinin tamamı, güveç köfte, ızgara köfte, çoban kavurma, tavuk ızgara, tavuk sote, kebap çeşitleri Adana ve Urfa kebapları, Ali Nazik kebabı, Beyti, Bonfile, biftek ve et çeşitleri, Güveçte balık, tatlılarda ise, fırın sütlaç, tremisu, künefe, mozaik pasta ve diğer aperatif pasta çeşitleri, çoban, kaşık, mevsim  gibi salata çeşitleri ve içecek çeşitleriyle hizmete girmiştir.