Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

ETKİNLİKLER

Samsun Kent Müzesi Hediyelik Eşya Merkezi Açıldı

07.02.2018 12:04


Samsun a özgü hediyelik eşyaların bulunduğu Samsun Kent Müzesi Hediyelik Eşya Merkezi  hizmete açıldı.Samsun’u hatırlatacak ve unutturmayacak objelerin, Samsunlu kadınların ürettiği el dokuması kilim ve halılardan, magnetler, kupalar, Onur Anıtı, Amazon kadını, bandırma vapuru, şehre ait hediyelik eşya  örneklerine kadar onlarca ürünün sergilenip satışının yapıldığı  Kültür Turizm Ticaret  A.Ş. bünyesindeki bu merkez tanıtımımıza büyük katkı sağlayacaktır.


Yakakent Balık Restoran Hizmete Girdi

07.02.2018 12:03


Bu yaz sonu hizmete açılan Samsun Büyükşehir Belediyesi ne bağlı Kültür Turizm A.Ş. tarafından işletilen Yakakent Balık Restoran ve Kafeterya, en taze balık çeşitleriyle halkımızı vatandaşların uğrak mekanı oldu. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan yaz kış hizmete açık olan restoranımızda her gün taze balık çeşitleri, salata ve tatlı çeşitlerimiz bunmaktadır. Tüm ikramlarımız burada kendi imalatımızdır. Sıcak helvamız gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tadına bakılıyor. Tesisimiz denize sıfır konumda, hem deniz hem liman manzaralıdır. 


Kültür Kafe Açıldı

07.02.2018 12:01


Samsun Büyükşehir Belediyesi bağlı Kültür Turizm A.Ş. tarafından işletilen Kültü Kafe hizmete açıldı.Kültür Kafe de poğaça, börek, pasta, kurabiye, simit çeşitleri, içecek çeşitleri,  tabldot yemek çeşitleri, tost çeşitleriyle hizmet vermektedir.


Kızılırmak Deltası Kıl Çadırı

07.02.2018 11:59


Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılıp işletmeciliği şirketimiz tarafından yapılan Ayvacık Baraj Gölü kenarında doğa ile iç içe eşsiz bir ortamda bulunan Kıl Çadırı mevsimsel olarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.


Ayvacık Kıl Çadırı

07.02.2018 11:48Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılıp işletmeciliği şirketimiz tarafından yapılan Ayvacık Baraj Gölü kenarında doğa ile iç içe eşsiz bir ortamda bulunan Kıl Çadırı mevsimsel olarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.