Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

ETKİNLİKLER

Tütün Müze Kafe hizmete açılmıştır...

14.08.2018 09:04Bafra Tütün Müzesi içinde bulunan Tütün Müzesi Kafe Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. tarafından hizmete açıldı.Kafe de aynı zamanda Samsun a özgü hediyelik eşyalarda ziyaretçilerin hizmetne sunulmuştur.

Panorama Kafe hizmetinizde...

02.07.2018 12:01Büyükşehirden doğal vitamin deposu

15.05.2018 13:44


Samsun Adnan Kahveci Parkı içerisindeki atıl durumda olan alan Vitamin Kafe olarak Samsun halkının hizmetine sunuluyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Adnan Kahveci Parkı içerisinde yer alan ve zamanla atıl duruma düşen alanı peyzaj düzenlemesi ile kente kazandırdı. Alanın içerisinde bulunan atıl durumdaki yapı da Vitamin Kafe olarak hizmete açıldı. Vatandaşların vazgeçilmez mekanı haline gelecek olan ve hiçbir katkı maddesi içermeyen taze sıkılmış meyve suları, Vitamin Kafe de Samsun halkının hizmetine sunulacak.


Kuş Cennetinde Salep Mekanı Delta Kafe...

14.02.2018 06:52


 

Kuş Cenneti Delta Kafe de Salep Keyfi...

Samsun Büyükşehir Belediyesinin  tamamen doğayla uyumlu olarak inşa ettiği Delta Kafe Kuş Cenneti'ne gelen doğa severlerin dinlenebileceği, alan ile ilgili hediyelik eşyaları bulabileceği şirin doğal bir mekandır. Delta kafe karavan park alanına 20 mt mesafede olup doğal sahlep, yöresel kahvaltı, tost, hamburger, çeşitli içecek seçenekleri ile tüm doğaseverlerin hizmetine sunulmuştur.

Samsun Kent Müzesi Hediyelik Eşya Merkezi Açıldı

07.02.2018 12:04


Samsun a özgü hediyelik eşyaların bulunduğu Samsun Kent Müzesi Hediyelik Eşya Merkezi  hizmete açıldı.Samsun’u hatırlatacak ve unutturmayacak objelerin, Samsunlu kadınların ürettiği el dokuması kilim ve halılardan, magnetler, kupalar, Onur Anıtı, Amazon kadını, bandırma vapuru, şehre ait hediyelik eşya  örneklerine kadar onlarca ürünün sergilenip satışının yapıldığı  Kültür Turizm Ticaret  A.Ş. bünyesindeki bu merkez tanıtımımıza büyük katkı sağlayacaktır.