Samsun Kültür Turizm A.Ş.

+90 362 457 66 33
<>

BASINDABİZ

Sokak Müzisyenleri Adnan Menderes Bulvarında Coşturdu (01.06.2019)

25.12.2019 08:50


Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ticaret A.Ş. iftar sonrası yürüyüşe çıkan vatandaşlara müzik sürprizi yaptı. İzleyenleri coşturan sokak müzisyenleri, seslendirdikleri şarkılarla geceye ayrı bir renk katıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Anonim Şirketi, Atakum İlçesi Adnan Menderes sahilinde sokak müzisyenleri ile vatandaşlara keyifli anlar yaşatıyor. Tulum, gitar ve saz çalan sokak sanatçıları, ses sistemi kullanmadan verdikleri mini konserlerle hem eğleniyor hem de eğlendiriyor. Sokak sanatçılarının şarkıları ve konserleriyle Atakum sahili, İstanbul, İzmir ve Antalya sahillerini aratmazken, ilgi ise her geçen gün artıyor. Zaman zaman müzisyenlere eşlik edip halay çeken vatandaşlar, bu güzel hizmetten dolayı Büyükşehir Belediyesine ve şirket yönetimine teşekkür ediyor.

  


Arılar Varsa Yarınlar Var Projesi Bisiklet Turu ve Stant Çalışması (26.05.2019)

25.12.2019 08:45


TEMA Vakfı ve Balparmak, Arılar Varsa Yarınlar Var projesi kapsamında Büyükşehir Belediyesi Samsun Kültür Turizm Ticaret A.Ş. nin de ev sahipliği yaparak  katkıda bulunduğu  Adnan Menderes Bulvarında bisiklet turu düzenledi.Türkiyenin lider bal markası Balparmak ve başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için çalışmalar yürüten TEMA Vakfı, geçtiğimiz pazar günü Arılar Varsa Yarınlar Var projesi kapsamında arıların doğa ve insan için önemi, ekosisteme katkıları konusunda farkındalık yaratmak için bir bisiklet turu düzenledi. Çobanlı İskelesi ve Atakent Marina arasında gerçekleştirilen bisiklet turuna her yaştan arı dostu gönüllüler katıldı.

  


TEMA Vakfı Sahil Temizliği Uyarısı (05.05.2019)

25.12.2019 08:33


Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Atakum Belediyesi Çevre ve Temizlik Müdürlüğü ile Bayındır İlkokulu öğrencileri 5 Haziran Dünya Çevre Günü öncesinde Büyükşehir Belediyesi Samsun Kültür Turizm Ticaret A.Ş. nin de ev sahipliği yaparak  katkıda bulunduğu  Adnan Menderes Bulvarında temizlik etkinliği gerçekleştirdi. Miniklerin sahildeki çöpleri özenle temizledi.

  


Dünya Sağlık Günü Haftası Bisikletle Farkındalık Turu (07.04.2019)

25.12.2019 08:29


Samsunda Halk Sağlığı Haftası etkinlikleri kapsamında, Samsun Kültür Turizm Ticaret A.Ş. nin ev sahipliği yaparak katkı sağladığı Bisiklet Turu Sağlık Müdürlüğü tarafından Adnan Menderes Bulvarında  düzenlendi.Samsun protokolü ve kent halkı, sağlıklı yaşam için hareketin önemine dikkat çekmek amacıyla bisikletleriyle Çobanlı İskelesinde toplandı. Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç ve AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, gösterimin ardından çocuklara kalem kutularının içinde diş fırçası ve macun seti hediye etti. 

   


SAMSUN MERCEDES BENZ KULÜBÜ İFTAR YEMEĞİ

06.12.2019 13:29


Samsun Mercedes Benz Kulübü Tanıtım günleri dolayısıyla Samsun Kültür Turizm Ticaret A.Ş. Salonunda  Samsun Kültür Turizm Ticaret A.Ş. ninde katkılarıyla iftar yemeği verdi.